Atgal á sàraðà  
File17.png
Mieli Universiteto studentai,
dėstytojai ir darbuotojai!

Šv. Kalėdų džiaugsmas ir palaima tegul aplanko kiekvieno Jūsų namus, o Naujieji Metai dovanoja santarvę, meilę ir tikėjimą savo darbų sėkme.

Rektorius prof. Vytautas KaminskasFile3.pngMieli Vytauto Didžiojo Universiteto
bendruomenės nariai, kolegos ir bičiuliai,

Įsibėgėja naujojo tūkstantmečio ratai, primindami kaskart iš naujo kartojamus praėjusių dienų prisiminimo ir būsimųjų metų viltingus ritualus. Saulės kalendorius diktuoja adventinių nuotaikų ritmą, padėdamas surasti linkėjimams geriausiai tinkančias akimirkas, kuomet neabejodami galime užmiršti buvusius ir laukiančius sunkumus bei palinkėti visiems mums stiprybės, užsispyrimo saviems tikslams pasiekti, taurumo laimint ir pralaimint, kasdienės išminties ir pasisekimo.

Tegul tikėjimas savosiomis galiomis, žinių troškimas ir rūpestis vieša nauda įprasmina ateinančių Naujųjų metų darbus.

Prof. Egidijus Aleksandravičius
VDU Senato pirmininkas
File3.pngBūkite pasveikinti, mieli studžiai!

Turbūt dauguma jūsų dabar su dideliu džiaugsmu ir palengvėjimu ištartumėte žodį PAGALIAU: pagaliau pasibaigė sesija, pagaliau paskutinis pasirašymas, pagaliau taip ilgai lauktos atostogos, pagaliau užsitarnautas poilsis, pagaliau šventės… Su tuo, brangieji mūsų akademinės bendruomenės nariai, jus ir sveikiname mes, VDU Studentų atstovybė. Linkime daug daug daug daug daug visko (susigalvokite patys ko, juk kiekvieno mūsų poreikiai skirtingi). Pailsėkite! Pasisemkite jėgų naujam semestrui, naujiems iššūkiams. Nauji metai – naujos idėjos!

Tikimės, kad jomis pasidalinsite ir su mumis…

Sveikiname Jus su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais Metais.

P.S. Nepersivalgykite!

VDU Studentų atstovybėFile3.pngNuoširdžiausi sveikinimai
Magnificencijai rektoriui
Universiteto senatoriams
Fakultetų dekanams
Profesoriams, docentams
Dėstytojams
VDU administraciniam personalui
Visiems VDU pagalbininkams
Studentėms ir studentams
Visiems vdu geradariams.
Sveiki sulaukę šventų kalėdų !

Vdu kapelionas
File3.png


Sveikinu universiteto bendruomenę su šv. Kalėdom ir Naujaisiais metais. Telydi jus gera nuotaika, darbų bei sumanymų sėkmė, lūkesčių išsipildymas, bendradarbiavimo džiaugsmas, dvasios stiprybė ir gera sveikata.

O VDU sportininkams linkiu gerų sportinių pasiekimų!

Liucija Kalvaitienė
Sporto centro direktorė
File3.pngMielieji,

Štai dar vienerius metus praleidome drauge, džiaugėmės ir liūdėjome, svarstėme ieškodami geriausių sprendimų, stengėmės vieni kitus paguosti, užjausti, padrąsinti. Išlikę neramaus laikmečio verpetuose skubame sutikti šv. Kalėdų, o po jų – ir Naujųjų 2002ųjų metų.

Tegul lieka už švenčių slenksčio visi rūpesčiai, negerumai, širdies gėla, te ištirpsta visa tai tartum pernykštis sniegas. Su savimi pasiimkime viltį, tikėjimą, gerumą, padovanokime jo nors po mažą krislelį kitiems… ir taps šviesiau, jaukiau, šilčiau. Ištarkime vieni kitiems po gerą žodį, nusišypsokime, ir atitirps net labiausiai suledėjusios širdys. Juk Kalėdos – stebuklų metas.

Tebūnie Jums geras šitas rytas,
Kai žiema sniegu miškus nuklos,
ir kai žodžiai, gerumu pavirtę,
tirps lyg snaigės ištiestuos delnuos,
o svajonės, trapios lyg varvekliai,
eis kartu sutikt naujos aušros...
Tebūnie Jums geras šitas rytas.
Ir diena. Ir metai nuo pradžios...

Su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais visus VDU akademinės bendruomenės narius nuoširdžiai sveikina ir visokeriopos sėkmės linki

Virginija Vasiliauskienė ir Ramunė Šarkauskienė
Lietuvių kalbos konsultacijų punkto konsultantės


(c) Universitas Vytauti Magni