Atgal į sąrašą  
KALENDORIUS
File1.pngRugsėjis…. Vėl šurmuliuojantis universitetas, besišypsantys draugų veidai! Smagu matyti pažįstamus veidus, juo labiau, kad beveik visi vasaros atostogas leido toli nuo Lietuvos. Vieni keliavo, lankė draugus, kiti gi pinigėlius „kalė”. Todėl šiandien visi kupini naujų įspūdžių, džiugių prisiminimų. Žinoma, ne visiems tokia linksma ir dosni buvo ši vasara – yra ir tokių, kurie iki šiol antidepresantus geria. Daugelis dejuoja, kad sunku buvo, bet nė vienas nesigaili, kad važiavo. Juk braškes skinti, tai ne knygas skaityti!.. Svetima  šalis, kita kultūra, nauji draugai,  patirti įspūdžiai užgožė visus sunkumus.  Nenukabinę nosies net tie, kurie skolų neatidirbo. Juk svarbiausia – patirti įspūdžiai ir smagūs prisiminimai.. Bet apie tai jau mūsų laikraščio priede – „Vasaros nuospaudoje”.

Amerika, Anglija, Švedija, Ispanija ,Šveicarija, Norvegija, Turkija ir kitos šalys… Kur tik nesilankė mūsų universiteto studentai! Pakeliavę, susipažinę su kitomis kultūromis, kitokiais gyvenimo būdais, suaugę, pasikeitę, gal net pakeitę savo vertybes, požiūrį visi rimtai kibs į mokslus. Juk du – trys mėnesiai be mamos ir tėčio… pinigų duoda vertingos patirties! Tada ne tik išmoksti juos vertinti, bet ir leisti… Svetur per vasarą įgyta patirtis pravers ir universitete.

Čia ne reklama, bet jei dar neužsiregistravote vasarą padirbėti ne tik Lietuvoje, bet galbūt Amerikoje ar Didžiojoje Britanijoje ir vis dar abejojate, tai paskubėkite! Gal bus ir sunku, bet neabejotinai naudinga! Ir tai – visomis prasmėmis…
                                              
Svajūnė


(c) Universitas Vytauti Magni