Atgal  sra  
IBM ir „Omnitel” vėl skelbia studentų diplominių darbų konkursą

Tadas Zaikauskas “DDB&Co. ir Katkevičius”, (tel. 212 00 78)

Gruodžio 9 d. Informacinių technologijų kompanija „IBM Lietuva” paskelbė apie studentų diplominių darbų konkursą bei jo sąlygas. Toks konkursas kartu su Lietuvos kompiuterininkų sąjunga (LIKS) rengiamas jau penktus metus. Šiemet prie rengėjų prisidėjo ir telekomunikacijų bendrovė “Omnitel”.

Konkurse gali dalyvauti bet kuris aukštosios mokyklos absolventas, savo baigiamajame darbe naudojęs IBM programinę įrangą. Nugalėtojais pripažintų darbų autoriams „IBM Lietuva” įteiks IBM „NetVista” kompiuterius, o jų darbų vadovams – IBM spausdintuvus.

„IBM visame pasaulyje labai didelį dėmesį skiria akademiniam jaunimui, todėl ne išimtis ir Lietuva. Kasmet šis konkursas susilaukia vis didesnio dėmesio – vis daugiau studentų nori pasinaudoti jiems suteikiamomis galimybėmis ne tik susipažinti ir padirbėti su IBM programine įranga, bet ir tapti puikiais informacinių technologijų specialistais”, – sakė „IBM Lietuva” generalinis direktorius Rimantas Vaitkus.

Pasak jo, tai skatina visos šalie IT plėtrą, todėl džiugu, kad prie konkurso šiemet prisidėjo ir “Omnitel”. Telekomunikacijų bendrovė įsteigė specialią nominaciją „Geriausias absolvento darbas, skirtas IBM “Websphere Application Server” platformai”. Tai platforma, skirta kurti bei diegti sprendimus interneto vartams.

„Neseniai mes įsigijome šią IBM “Websphere” platformą interneto vartams, nes siekiame www.omni.lt padaryti didžiuliu interneto paslaugų prekybos centru. Dėl to dabar skatiname naujas idėjas ir sprendimus šioje srityje. Konkursas – tai puiki galimybė sudominti jaunus specialistus ir skatinti juos kurti, naudojantis būtent šia IBM programine įranga. Įdomius sprendimus mes esame pasiruošę įdiegti www.om-ni.lt interneto vartuose”, – sakė “Omnitel” produktų valdymo skyriaus vadovė Daiva VitkutėAdžgauskienė.

Studentas, parengęs geriausią darbą interneto vartams (žaidimą, skelbimų lentą, ir pan.), bus apdovanotas moderniu telefonu su GPRS ir MMS galimybėmis bei EXTRA pakuotę su 400 Lt pokalbiams. Nugalėtojo moksliniam vadovui “Omnitel” taip pat dovanos modernų telefoną ir EXTRA pakuotę.


(c) Universitas Vytauti Magni