Atgal á sàraðà
20030514_145051_3.pngAnt apdovanojimų pakylos

Badmintonas

Kaune vykusiose 2003-iųjų metų Lietuvos aukštųjų mokyklų badmintono pirmenybėse triumfavo VDU badmintonininkės. Pirmąją vietą asmeninėse varžybose iškovojo Humanitarinių mokslų fakulteto (HMF) pirmo kurso studentė Ugnė Urbonaitė. Bronzos medaliu buvo apdovanota taip pat HMF pirmakursė Egidija Laurišaitė.

Komandinėje įskaitoje VDU badmintono komanda iškovojo -2ąją vietą. Stipriausi komandinėje įskaitoje buvo KTU sportininkai, o trečiojoje vietoje liko LTU komanda.

Abi stipriausios VDU badmintonininkės – U.Urbonaitė ir E.Laurišaitė – dar tik pirmakursės, todėl galima tikėtis jų pergalių ir ateityje.

Lengvoji atletika

Rolando Stanionio pavardė mūsų universitete jau gerai žinoma. Į XX a. paskutiniojo dešimtmečio geriausių VDU sportininkų dešimtuką išrinktas Humanitarinių mokslų fakulteto pirmo kurso magistrantas R.Stanionis apdovanojimus iškovoja beveik kiekvienose varžybose. Ne išimtis buvo ir 2003-iųjų metų Lietuvos aukštųjų mokyklų lengvosios atletikos pirmenybės. Klaipėdoje vykusiose varžybose R.Stanionis iškovojo 1ąją vietą 60 metrų su barjerais bėgimo distancijoje.