Atgal á sàraðà  
23082004_133516_0.pngDarbus apgynė dar viena teisės magistrų laida

Mindaugas Bilius, VDU TeisÄ—s instituto direktoriaus padÄ—jÄ—jas

2004 m. birželio 10-11 dienomis VDU Teisės instituto magistrantams teko patirti paskutinį studijų išbandymą - apsiginti savo magistro darbus. Pirmą kartą ne tik VDU istorijoje, bet ir Lietuvoje magistro darbų gynimo komisija buvo tokio aukšto tarptautinio lygmens. Šiai komisijai vadovavo Michigan State University College of Law dekanas prof.Terence Blackburn. Komisijos nariai: dr. Tadas Klimas (Vytauto Didžiojo universiteto Teisės instituto direktorius), prof. Antonio Silva (Universidad de Extremadura), prof. Catherine Dwyer (Michigan State University), prof. Isidoro Casanueva
(Universidad de Extremadura), dr. Edita Gruodytė (Vytauto Didžiojo universitetas), dr. Gintarija Gudynienė (Vytauto Didžiojo universitetas).

Kadangi Teisės institute nemažai dalykų yra studijuojama anglų kalba, tai studijų pabaigoje įgytas geras teisinės anglų kalbos žinojimas pravertė kiekvienam magistrantui gintis ne tik lietuvių, bet ir anglų kalbomis. Sėkmingai savo darbus apsigynusiems magistrantams buvo įteikta tai patvirtinanti pažyma su visų komisijos narių parašais. Laimingus magistrantų veidus komisijos narių apsuptyje įamžino profesionalus fotografas.


(c) Universitas Vytauti Magni