Atgal á sàraðà  
20030703_133509_1.pngEugenijaus Nikolskio premija –VDU krepšinio rinktinės vidurio puolėjui

Po sėkmingai Vytauto Didžiojo universiteto vyrų krepšinio rinktinei pasibaigusių paskutinių Suomijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos studentų žaidynių (SELL) rungtynių, kuriose, nugalėjusi Latvijos universiteto atstovus, VDU komanda iškovojo bronzos medalius, Rektorius prof. Vytautas Kaminskas komandą sveikino su puikiu pasiekimu, o jos vidurio puolėjui Regimantui Ostreikai įteikė ir garbingą asmeninį prizą.

Tradicinė vienkartinė, praeityje garsaus krepšininko Eugenijaus Nikolskio dukros Svetlanos Prochorovos įsteigta piniginė premija kasmet yra skiriama vienam iš geriausių universiteto sportininkų, sėkmingai studijuojančiam universitete ir mokančiam užsienio kalbų.

Ekonomikos ir vadybos fakulteto trečią kursą jau baigęs Regimantas Ostreika su VDU krepšinio rinktine 200-aisiais ir 2002-aisiais metais tapo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionu, 2003-iųjų metų pavasarį prisidėjo prie komandos pergalių SELL žaidynėse ir tapo žaidnių prizininku bei iškovojo 2003-iųjų metų LSKL sidabro medalį.


(c) Universitas Vytauti Magni